tel.: 22 644 23 93|sprzedaz@jin.pl

O nas

/O nas
O nas2016-03-23T14:19:32+01:00

Firma  P.P.H.U „J i N” powstała w 1993 roku w Warszawie . Jesteśmy firmą z tradycją i ugruntowaną pozycją na krajowym hurtowym rynku opakowań jednorazowych. Działalność firmy opiera się na zaopatrzeniu hurtowni i sklepów oraz klientów detalicznych w artykuły jednorazowe wykorzystywane głównie w branży gastronomicznej.

W 1997 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o produkty przez nas importowane głównie z segmentu artykułów dekoracyjnych: obrusy, serwety ażurowe, rurki do napoi, patyki do szaszłyków i wykałaczki.

Od 2000 roku stworzyliśmy nową gałąź sprzedaży wprowadzając do oferty produkty wykorzystywane do kompleksowego zaopatrzenia gastronomii: pojemniki do przechowywania żywności, naczynia i sztućce jednorazowe oraz inne artykuły z branży HoReCa.

Naszymi klientami są hurtownie opakowań jednorazowych, hurtownie AGD, hurtownie artykułów papierniczych, szkolnych i biurowych oraz liczne sklepy i  agencje reklamowe a także odbiorcy indywidualni.

W ostatnich latach duży nacisk kładziemy na współpracę z restauracjami, firmami cateringowymi i hotelami, rozszerzając ofertę o najnowsze rozwiązania dla gastronomii.

Doświadczenie oraz umiejętności, które pozyskaliśmy na przestrzeni lat pozwalają nam sprostać najbardziej wymagającym. Szeroka oferta, elastyczność, terminowość dostaw i bezpłatny transport  własnymi środkami jak również przy pomocy firm spedycyjnych na terenie kraju pozwalają nam znaleźć się wśród najlepszych.

 

Mamy nadzieję że dla tych z Państwa, którzy jeszcze nas nie znają możemy stać się dobrym partnerem w interesach.

Zapraszamy do współpracy!